Kontaktinformasjon Bergen Group Services AS

Telefon: 55 54 24 00
Fax: 55 54 24 01
E-mail: services@bergengroup.no

Administrasjonskontor:
Damsgårdsveien 119, 5160 Laksevåg

Post- og besøksadresse hovedkontor:
Damsgårdsveien 119, 5160 Laksevåg

Besøksadresse driftsanlegg:
Avd. Straume: Smålonane 5, 5353 Straume
Avd. Skjøndal: Damsgårdsveien 119, 5160 Laksevåg

 

Kontaktpersoner i Bergen Group Services AS:

Frode Johansson – Administrerende direktør
frode.johansson@bergengroup.no
Mobil:970 80 766

Roger Toftegaard - Avdelingssjef Forsvar
roger.toftegaard@bergengroup.no
Mobil: 957 37 246

Asbjørn Grini - Avdelingssjef Energi & Industri
ag@bergengroup.no
Mobil: 917 94 825

Jonny Arefjord – Avdelingssjef Maritim
jonny.arefjord@bergengroup.no
Mobil: 922 86 572

Rune Torgersen - HSEQ Manager 
rune.torgersen@bergengroup.no
Mobil: 907 32 649

Ove Henning Simlenes - Produksjonssjef
ove.henning.simlenes@bergengroup.no
Mobil: 951 50 474

Ola Hafsås- Innkjøpssjef
oha@bergengroup.no
Mobil: 909 73 740

Siegfred H.H. Olsen – HR-sjef
SHHO@bergengroup.no
Mobil: 91007592